Intenzívka

Intenzívka


Potrebujete viditeľný progres rýchlejšie? V poriadku, toto je kurz pre Vás!

Zdieľať

začiatok

podľa dohody

trvanie

12 týždňov

termíny

PO-ST-ŠTV 18:30

intenzita

90min 3x týždenne

Cena

504€

Ak ste sa aj vy rozhodli, že je naozaj načase spraviť niečo pre svoju angličtinu a chcete do toho dať naozaj celé svoje JA a vidieť výsledky fakt rýchlo, toto je tá správna voľba. Za tri mesiace toho prejdete viac ako sa vám kedy snívalo!:)

Svojou intenzitou 3x týždenne po 90min vás tento kurz posunie o obrovský kus cesty ďalej! Naschvál nepíšem že o úroveň či dve, pretože učenie sa jazyka trvá celý život, to vie predsa každý:).

  • POPIS:

Intenzívny kurz všeobecnej angličtiny vyučovaný našou kreatívnou konverzačnou lemon metódou (viac na podstránke METÓDA). Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu zo stredoškolských lavíc, kde vás nebude dvadsať v triede, kde sa nepíšu cvičenia na hodine, kde sa lektor venuje naozaj každému (keďže vás je max.6), kde vládne vždy príjemná domácka atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne komunikovať, kde vďaka vyššej intenzite uvidíte výsledky za malú chvíľu, kde aj dospelí si zahrajú hry na uvoľnenie, tak toto je to, čo hľadáte! :)

  • ÚROVNE

Jesenné intenzívky budú venované všetkým úrovniam. Pre čo najsprávnejšie zaradenie do úrovne podľa našich osnov a učebníc budete po prihlásení sa vyzvaní našou Betkou k vyplneniu Vstupného testu, ktorý vám manuálne vyhodnotíme a podľa výsledku zaradíme do skupinky tak, aby úroveň všetkých študentov bola naozaj čo najviac jednotná a výučba plne efektívna. 


Podobné kurzy