Hľadáme ďalšie lemonky 27. augusta


Opäť nastal ten čas a my hľadáme nové parťáčky do tímu! Deadline na zasielanie motivačných listov a CV už 4.septembra!

Chcela by si pracovať v Lemone ako lektorka-lemonka a mať zábavný a kreatívny job vo firme so skvelou atmosférou, príjemným priateľským prostredím a super kolegyňami? Opäť potrebujeme nové posily, takže je čas začať konať! :)

Ak spĺňaš nasledovné, pošli nám - najneskôr do 4.septembra - CV v slovenčine a krátky motivačný list v angličtine na: info@lemon-school.sk.

Info o pracovnom mieste

  • výučba anglického jazyka našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou v sídle Lemonu, vo firmách v BA a cez Skype aj z domu. Neprijímame lektorky len na výučbu online.
  • výučba prebieha počas pracovných dní v časoch medzi 7:00 - 19:40 
  • plnohodnotný job - len na živnosť
  • mzda: 10-15 EUR/hod, počet hodín podľa dohody, v priemere 20-30/týždeň
  • hľadáme zodpovedné kolegyne na dlhodobú spoluprácu
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa bez praxe, podmienkou je výborná angličtina a zodpovedný prístup k práci

Osobnostné predpoklady a zručnosti: 

  • Hľadáme milé a sympatické kolegyne, ktoré sú tímové hráčky, majú rady anglinu a chcú svoje vedomosti podávať ďalej. Nakoľko máme vlastnú metódu, prax vo výučbe nie je podmienkou, učiť vás naučíme na povinnom školení. Hľadáme veselé no zodpovedné a sebareflexívne kolegyne, ktorí majú rady ľudí a komunikáciu s nimi! Majú výrazný hlas, vedia byť akčné, sú empatické, motivačné a kamarátske a rady sa smejú! A chcú mať super job s kreatívnou náplňou práce a tráviť čas vo firme s príjemnou kamarátskou atmosférou.

Stručný popis našej firmy 

  • Zážitková jazyková škola Lemon sa venuje výučbe anglického jazyka vlastnou zábavnou konverzačnou metódou pod vedením kvalitných dynamických lektorov. Priateľský, neformálny, no stále profesionálny prístup ku klientom, takisto ako aj originálne portfólio kurzov, či vlastná metóda, nás odlišujú od iných jazykových škôl. Veľmi sa tešíme a vážime si, že väčšina našich nových klientov k nám prichádza na základe referencií!