Jednorazovka za babku

ŠTYRI rôzne použitia Prítomného priebehového času


Dvojhodinový interaktívny online seminár pre najnižšie levely so skvelou Naty

Zdieľať

Kedy?

Vo štvrtok 02.2., 17:30 - 19:30

Koľko?

20€

S kým?

Seminár povedie Naty

Voľných miest

7

To, že Prítomný priebehový čas používame pre akcie, ktoré sa dejú práve teraz, vie takmer každý. Viete ale, že ho používame aj v mnohých ďalších prípadoch? 

Ak sa naučíte, ako ho správne používať a naučíte sa všetky jeho rôznorodé využitia, môžete sa potľapkať po pleci, pretože jednak vám to uľahčí život - budete vedieť svoje myšlienky vyjadriť jednoducho a jednoznačne, a druhak:D si za to vyslúžite kopec obdivných pohľadov:D. Rada by som sem napísala aj viac detailov, ktorými vás nalákať na tento FANTASTICKÝ seminár, ale tak tie zostávajú zatiaľ v mojom počítači a dostanú ich až účastníci tejto Jednorazovky:). 

Takže ako vždy - seminár bude online, interaktívny s kopou komunikácie a zábavy, materiály dostanete v deň konania, všetko učivo sa vysvetlí, objasní a nádherne precvičí, a tentokrát sa toto všetko udeje pod vedením našej skvelej Naty.

  • určené pre najnižšie levely 
  • počet miest je obmedzený na 7
  • prihláška je záväzná
  • prihlasovanie je možné iba do dňa PRED konaním seminára
  • seminár sa koná online, inštrukcie a materiály dostanete v deň konania

Ak si nie ste istí vhodnosťou svojej účasti, kontaktujte našu Betku: lemon@lemon-school.sk

Majte nádherný deň!

Lucy

Referencie od klientov

Ivana S.

Pre mňa je LEMON jednoznačne TOP. Hodiny v LEMONE budete milovať, tomu verte! Nielen, že sa supersky naučíte anglinu :), ale sa aj zabavíte a spoznáte perfektných ľudí. Pokiaľ potrebujete "ušiť" výučbu na mieru, nie je problém. Absolútne ústretový a profesionálny prístup. Ja osobne som za LEMON veľmi vďačná. Výborné lektorky dokázali mne odbúrať strach z komunikácie, môjho syna dokonale pripravili na kľúčovú skúšku. ĎAKUJEME Lemon! Určite odporúčam každému, kto stále hľadá jazykovku, našli ste ju! ŠUP ŠUP do LEMONU:)

Pavla K.

S vyučovaním v Lemone sme veľmi spokojní. Sme americká IT spoločnosť, ktorá potrebuje kvalitné kurzy anglickej konverzácie i výučby pre svojich zamestnancov, ktorí denne potrebujú komunikovať v angličtine. Pred Lemonom sme spolupracovali s ešte ďalšími dvoma renomovanými školami, ale Lemon je jednoznačne najlepší. Ich štýl výučby a zákaznícka prisposôbivosť nám veľmi vyhovuje. Využívame všetky levely výučby od A1 do C1. Skupinové i individuálne kurzy. Veľmi oceňujeme rýchly prechod na online vyýučbu počas pandemickej situácie. Rozhodne by sme nemenili.

Adriana T.

Výnimočná jazyková škola, kde sa človek cíti ako doma a na dovolenke zároveň. Už niekoľkokrát mi baby z Lemonu zachránili krk pri dôležitých prezentáciách a projektoch. Vďaka nim som aj do USA vycestovala jazykovo vybavenejšia a sebavedomejšia. Jarná karanténa bola tiež veľmi užitočná na zvyšovanie mojich jazykových kompetencií v angličtine na úrovni C1. Užívala som si živé hodiny v škole, ale aj tie online. Lemon odporúčam pre maximálnu profesionalitu, ochotu, vlastnú metodiku a ľudský prístup.

Alexandra G.

Túto jazykovú školu odporúčam na 100%! Vďaka pravidelným lekciám som sa za 1 rok veľmi posunula. Jasne, že výučba jazyka si vyžaduje aj samoštúdium, z Lemonu vždy odchádzam z plným zošitkom nových slovíčok, ktoré sa potom učím napríklad keď cestujem električkou :) baby sú perfektné, každá má svoju jedinečnú energiu, vždy sa cez hodiny mega nasmejeme. Čo si však na lemone cením najviac je individuálny prístup ku klientovi. Vždy sa mi snažia vyjsť v ústrety, vždy mi poradia. Vždy mi odporučia. A toto sa u nás často nevidí. Keď rozmýšľaš ktorú jazykovú si vyberieš, neváhaj:)!

Adriana V.

Slnečnú a pohodovú atmosféru s všadeprítomnými citrónmi neevokuje len web stránka lemonu, ale taká panuje aj v priestoroch tejto jazykovej školy. Oceňujem individuálny a kreatívny prístup lektoriek na hodinách, ústretovosť pri plánovaní hodín a výučbu v malých skupinkách.

Stana L.

Táto jazykovka mi perfektne sadla. Hneď na prvej hodine ma milo prekvapil spôsob výučby, ktorá je prioritne postavená na komunikácii zábavným, hravým spôsobom. Štandardné hodiny pravidelne striedajú kreatívne, kde sa hrajú rôzne kvízy alebo hry, na skladbách sa trénuje odposluch alebo sa vymenia úlohy a učia študenti svojich spolužiakov. Skvelé je to, lebo vždy je to výborná zábava, na základe ktorej si oveľa lepšie mnohé veci zapamätám. No a keď ich zabudnem, ťuknem na Wocabee (aplikácia, ktorú táto škola ešte doplnkovo používa) a tam je všetko nové z hodiny zhrnuté. Išla som sem s cieľom odbúrať stres z rozprávania, pomerne ťažko som rozumela. Po dvoch rokoch vidím zásadný rozdiel - hovorím oveľa sebavedomejšie, nevadí mi, že urobím aj chyby, popri tom počúvam dosť veľa podcastov v angličtine, lebo cítim, že to porozumenie je úplne inde ako keď som začínala. Právom má táto jazykovka v názve "Zážitková", lebo tak to je. Na každú hodinu sa teším a chodím s radosťou. A to chodím na hodiny o 7:00 ráno :) Ešte ma čaká dlhá cesta, kým budem na úrovni, akú si predstavujem, ale ak ma z tejto školy nevyhodia (čo vraj nerobia :D), určite ju nezmením.

Katka C.

Som vďačná, že som objavila "Lemon". Na ich hodiny sa vždy nesmierne teším - pretože sú veľmi zábavné, netradičné, výborná partia spolužiakov a uvoľnená atmosféra, v ktorej "spíkujete" o 106 a dostanete sa k bohatej slovnej zásobe na témy možné aj nemožné. Lektorky sa striedajú, čo vnímam tiež ako benefit spoznať viacero konverzačných typov a spôsobov. Úžasne oceňujem snahu "Lemonu" pružne reagovať na akúkoľvek aktuálnu potrebu, požiadavku od nás klientov - vždy su super odkomunikované a prispôbené možnosti výučby (či už osobne, online, na striedačku, individuálne, skupinovo...). Jednoducho mám to tam rada a odporúčam všetkými desiatimi:).

Ivana S.

Pre mňa je LEMON jednoznačne TOP. Hodiny v LEMONE budete milovať, tomu verte! Nielen, že sa supersky naučíte anglinu :), ale sa aj zabavíte a spoznáte perfektných ľudí. Pokiaľ potrebujete "ušiť" výučbu na mieru, nie je problém. Absolútne ústretový a profesionálny prístup. Ja osobne som za LEMON veľmi vďačná. Výborné lektorky dokázali mne odbúrať strach z komunikácie, môjho syna dokonale pripravili na kľúčovú skúšku. ĎAKUJEME Lemon! Určite odporúčam každému, kto stále hľadá jazykovku, našli ste ju! ŠUP ŠUP do LEMONU:)