Príprava na pohovor

Príprava na pohovor


Chcete sa uchádzať o nové zamestnanie, no bojíte sa pohovoru v angličtine? Nepremeškajte svoju šancu na dokonalú prípravu a zmenu života k lepšiemu.

Zdieľať

intenzita

60min 2x týždenne

dĺžka kurzu

12 týždňov

termíny

podľa dohody

začiatok

február 2021

Cena

312€

Milí priatelia, 

ak aj Vy v tejto dobe čoraz viac premýšľate nad zmenou zamestnania, či už na Slovensku alebo v zahraničí, je treba mať na pamäti včasnú dôkladnú prípravu na pohovor a iné veci s tým súvisiace. Myslite na to, že pokiaľ Vaša angličtina nie je na vynikajúcej úrovni a vy neviete, čo na anglickom pohovore očakávať, výrazne svoje šance na zmenu života ochudobňujete. 

Spolu s našou lemonkou Barb, odborníčkou, ktorá vyše desať rokov pracovala v Británii na najvyšších HR pozíciách, kde mala na starosti práve výber úspešných kandidátov na najrôznejšie pracovné miesta, sme pre vás pripravili tento vysoko profesionálny kurz plný informácií a tipov priamo zo zákulisia výberových konaní v UK.

Prejdeme si všetky základné veci, ktoré by uchádzač o zamestnanie mal ovládať, pokiaľ sa chystá na pohovor v angličtine. Pozrieme sa na životopisy a motivačné listy, prejdeme si čo na pohovore povedať a čo určite nie, ako promptne odpovedať na typické i zákerné otázky, naučíme sa rôzne frázy, aby ste nerozprávali príliš jednoducho či príliš strojene. Naučíme sa adekvátnu slovnú zásobu a na konci kurzu si nacvičíme role-play - odpohovorujete si to rovno s Barb a vypočujete si spätnú väzbu na svoj výstup priamo od nej.

OBSAH KURZU:

  • adekvátne frázy a bohatá slovná zásoba
  • porozumenie inzerátom
  • prezentácia seba - rozprávanie o sebe, pracovnej náplni a skúsenostiach 
  • príprava a písanie motivačných listov
  • povinné a nežiadúce časti životopisu, sprievodný list
  • klasické pohovorové otázky a vhodné a nevhodné odpovede
  • cvičné pohovory, skupinové cvičenia
  • hodnotná spätná väzba od lektorky aj spolužiakov

Povinná úroveň účastníkov kurzu je stredne pokročilá (ovláda prítomný, minulý a budúci čas bez problémov). Ak túto úroveň nespĺňate, objednajte si kurz ako INDIVIDUÁLKU a všetko Vám prispôsobíme.

Po absolvovaní tohto skupinového kurzu odporúčame pred dohodnutým pohovorom ešte niekoľkohodinovú intenzívnu individuálnu prípravu pre konkrétneho klienta so špecifickejším zameraním.

Kurz Príprava na pohovor nie je vyučovaný lemon metódou, prebieha prednáškovou interaktívnou formou adekvátnou k typu kurzu.

Kurz prebieha v prezenčnej forme s možnými obdobiami vo forme online - podľa aktuálnej situácie a nariadení, do kurzu je tiež možné zapísať sa ako online študent.

Podobné kurzy