Jednorazovka za babku

OPAKOVANIE GRAMATIKY: pomocné slovesá


Pripomenutie zabudnutého našou zábavnou konverzačnou metódou:).

Zdieľať

Kedy?

Vo štvrtok 01.10., 16:20 - 18:30

Koľko?

10€

S kým?

Seminár povedie Eli

Voľných miest

8

Milí priatelia,


po dlhých mesiacoch sa k vám vraciame aj s obľúbenými Jednorazovkami za babku, no a hneď prvú budeme venovať opakovaniu pomocných slovies. Would, should, could, must, need - ovládate ich naozaj bez rozmýšľania? Overte a utvrďte si to na našej zábavnej konverzačnej lemonovskej dvojhodinovke pod vedením našej skvelej Eli! Kopec informácií, srandy, no zároveň makačka ako vždy!

  • Seminár je určený pre STREDNE POKROČILÝCH, v našich úrovniach to znamená level B a B+
  • Prihláška je záväzná, počet miest je obmedzený, úsmev povinný. 
  • Prihlasovať sa dá max. do stredy večera.

    Vaša Lucy

Referencie od klientov

Simona

Vždy som spokojná, všeobecne k vám rada chodím, baví ma to u vás a najviac sa teším na cappuccino:D

Ivka

Chcem vam, celemu Lemonu najviac podakovat za vsetko!!! Dokazali ste za necele dva mesiace neuveritelnu uzasnu vec, viem aka je praca s P. a viem, ako mu tazko idu jazyky (ano, aj slovensky:)). Vy ste nedokazali P. iba pripravit na reparat, Lemon mu ukazal aj dolezitost potreby cudzieho jazyka, a to, ze pokial sa pripravuje, moze sa posuvat. Este raz najvacsia vdaka! Ale to neznamena, ze nepokracujeme:)))! Hned ako budeme vediet blizsi harmonogram P., ideme dalej. Krasny den prajem.

Roman

Veľký priestor na rozprávanie, nové odborné pojmy, opakovanie slovíčok z minulej hodiny - som spokojný

Zuzka

S kurzom som bola veľmi spokojná, páči sa mi spôsob vedenia hodín, hlavne to, že človek ako ja, so strachom povedať niečo v angličtine si ani neuvedomí ako a hovorí. Lektorky dokážu navodiť perfektnú atmosféru a naučiť zábavným a nenásilným spôsobom novú slovnú zásobu.

Evka

Ahoj Betka, ja som mala samostatnú hodinu s Rebekou, fakt sa mi páčila:). Má skvelú angličtinu a taktiež mala pripravenú hru, ktorú sme hrali spolu: povie mi situáciu a mám povedať, čo sa dialo predtým. Vzájomne doplňujeme vety, to bolo super! Pýtala som sa aj ostatných, všetci sú s ňou OK, hodina bola živá a aktívna. Páčila sa im rovnako ako Eliška. Ďakujeme za novinky v lektorkách a držíme palce

Romana

Najlepší kurz na svete! Vyhovuje mi, akou konverzačnou metódou sú vedené hodiny. Veľakrát ma po kurze bolí brucho od smiechu!:D

Majo

Áno, som veľmi spokojný. Bol to môj prvý kurz v Lemone a určite chcem ísť na ďalší. Najviac sa mi páčilo, že to je viac o konverzácii a nie o bezvýznamnom vypĺňaní cvičení v pracovnom zošite. Mal som problém s rozprávaním ale už sa to zlepšilo.

Simona

Vždy som spokojná, všeobecne k vám rada chodím, baví ma to u vás a najviac sa teším na cappuccino:D