O nás


Milí priatelia a náhodní okoloidúci, volám sa Lucy a som zakladateľka Lemonu, teší ma. Ak akurát nemáte čo robiť a máte chuť na menšiu esejku z mojej dielne, spravte si kávu, pohodlne sa usaďte a začítajte sa.

Písal sa rok 2013, keď som prvýkrát zhmotnila svoje vlastné predstavy o jazykovej škole. Za mnou kopec skúseností "z každého rožka dosť" a predo mnou obrovská výzva splniť to, čo som si sama zaumienila. Nedávala som nikomu žiadne sľuby, nič som nikde verejne neprezentovala, išlo skôr o taký môj pocit, že vytvorenie konceptu, ktorý som mala v hlave, bude určite bomba. Hlavným ťahačom bola vidina niečoho iného - efektívneho - medzi kvantom firiem poskytujúcich výučbu jazykov. Cítila som, že niečo také zaujímavejšie a zábavnejšie na našom trhu chýba a prišlo mi, že záujem o to by tu logicky mal byť. Veď koho by ešte bavilo sedieť v preplnenej triede medzi ďalšími tridsiatimi študentmi, celú hodinu sa pozerať potichu na tabuľu a vypĺňať cvičenia v učebnici? A potom že sa určite neboj sebavedome kecať s ľuďmi po anglicky, všakže! Veď predsa cvičenia si vyplnil...:) 

No a hoci zrealizovať moju ideu nebola veruže žiadna malina, pustila som sa do toho a stálo to za to:). Z Lemonu je obľúbená moderná a originálna jazykovka a jej aktivity siahajú od Bratislavy až do prekrásnej Dalmácie♡. No a čo bude ďalej? Uvidíme, čo nám život prinesie:).

Väčšina našich klientov sa k nám hlási na základe referencií, čo je bezdebaty tá najlepšia reklama, určite so mnou súhlasíte:). Ľudí do tímu si preto vyberám VEĽMI poctivo. Každá naša lemonka (áno, je to tu dlhodobo jeden veľký babinec) je vo výučbe skvelá. Riadime sa heslom /preložím rovno do slovenčiny/: Buď to rob s vášňou alebo to nerob vôbec.

Všetky naše baby v Lemone prešli niekoľko-týždňovým dôkladným a vyčerpávajúcim školením, aby bol zachovaný jednotný systém výučby a aby som sa mohla aj naďalej chváliť kvalitným a profi obsadenstvom. Lemonky mi pomáhajú so všetkým možným, naši klienti a ich progres sú pre nás prioritou číslo 1. 

Vieme, že v takejto konkurencii jazykoviek je potrebné byť naozaj top a zameriavať sa na každého klienta do detailov. Úprimne - nám to príde prirodzené a ja verím, že výsledky sú vidieť. V práci však nepoľavujem ani keď všetko ide ako má. V mojej hlave sa ešte nachádza poriadna kopa nápadov, ktoré verím, budú adekvátne ocenené, keď uzrú svetlo sveta!♡

Čo-to si o nás môžete prečítať kade-tade, ale zo starších interviews so mnou napríklad tu:).

Verím, že som vás navnadila na učenie sa anglického jazyka u nás – a ak áno, prezrite si našu aktuálnu ponuku a vidíme sa v našom krásnom útulnom Lemone alebo aj online.

Vaša Lucy

Referencie od klientov

Simona

Vždy som spokojná, všeobecne k vám rada chodím, baví ma to u vás a najviac sa teším na cappuccino:D

Majo

Áno, som veľmi spokojný. Bol to môj prvý kurz v Lemone a určite chcem ísť na ďalší. Najviac sa mi páčilo, že to je viac o konverzácii a nie o bezvýznamnom vypĺňaní cvičení v pracovnom zošite. Mal som problém s rozprávaním ale už sa to zlepšilo.

Zuzka

S kurzom som bola veľmi spokojná, páči sa mi spôsob vedenia hodín, hlavne to, že človek ako ja, so strachom povedať niečo v angličtine si ani neuvedomí ako a hovorí. Lektorky dokážu navodiť perfektnú atmosféru a naučiť zábavným a nenásilným spôsobom novú slovnú zásobu.

Evka

Ahoj Betka, ja som mala samostatnú hodinu s Rebekou, fakt sa mi páčila:). Má skvelú angličtinu a taktiež mala pripravenú hru, ktorú sme hrali spolu: povie mi situáciu a mám povedať, čo sa dialo predtým. Vzájomne doplňujeme vety, to bolo super! Pýtala som sa aj ostatných, všetci sú s ňou OK, hodina bola živá a aktívna. Páčila sa im rovnako ako Eliška. Ďakujeme za novinky v lektorkách a držíme palce

Ivka

Chcem vam, celemu Lemonu najviac podakovat za vsetko!!! Dokazali ste za necele dva mesiace neuveritelnu uzasnu vec, viem aka je praca s P. a viem, ako mu tazko idu jazyky (ano, aj slovensky:)). Vy ste nedokazali P. iba pripravit na reparat, Lemon mu ukazal aj dolezitost potreby cudzieho jazyka, a to, ze pokial sa pripravuje, moze sa posuvat. Este raz najvacsia vdaka! Ale to neznamena, ze nepokracujeme:)))! Hned ako budeme vediet blizsi harmonogram P., ideme dalej. Krasny den prajem.

Roman

Veľký priestor na rozprávanie, nové odborné pojmy, opakovanie slovíčok z minulej hodiny - som spokojný

Romana

Najlepší kurz na svete! Vyhovuje mi, akou konverzačnou metódou sú vedené hodiny. Veľakrát ma po kurze bolí brucho od smiechu!:D

Simona

Vždy som spokojná, všeobecne k vám rada chodím, baví ma to u vás a najviac sa teším na cappuccino:D