O nás


Milí priatelia a náhodní okoloidúci, volám sa Lucy a som zakladateľka Lemonu, teší ma. Ak akurát nemáte čo robiť a máte chuť na menšiu esejku z mojej dielne, spravte si kávu, pohodlne sa usaďte a začítajte sa.

Písal sa rok 2013, keď som prvýkrát zhmotnila svoje vlastné predstavy o jazykovej škole. Za mnou kopec skúseností "z každého rožka dosť" a predo mnou obrovská výzva splniť to, čo som si sama zaumienila. Nedávala som nikomu žiadne sľuby, nič som nikde verejne neprezentovala, išlo skôr o taký môj pocit, že vytvorenie konceptu, ktorý som mala v hlave, bude určite bomba. Hlavným ťahačom bola vidina niečoho iného - efektívneho - medzi kvantom firiem poskytujúcich výučbu jazykov. Cítila som, že niečo také zaujímavejšie a zábavnejšie na našom trhu chýba a prišlo mi, že záujem o to by tu logicky mal byť. Veď koho by ešte bavilo sedieť v preplnenej triede medzi ďalšími tridsiatimi študentmi, celú hodinu sa pozerať potichu na tabuľu a vypĺňať cvičenia v učebnici? A potom že sa určite neboj sebavedome kecať s ľuďmi po anglicky, všakže! Veď predsa cvičenia si vyplnil...:) 

No a hoci zrealizovať moju ideu nebola veruže žiadna malina, pustila som sa do toho a stálo to za to:). Z Lemonu je obľúbená moderná a originálna jazykovka a jej aktivity siahajú od Bratislavy až do prekrásnej Dalmácie♡. No a čo bude ďalej? Uvidíme, čo nám život prinesie:).

Väčšina našich klientov sa k nám hlási na základe referencií, čo je bezdebaty tá najlepšia reklama, určite so mnou súhlasíte:). Ľudí do tímu si preto vyberám VEĽMI poctivo. Každá naša lemonka (áno, je to tu dlhodobo jeden veľký babinec) je vo výučbe skvelá. Riadime sa heslom /preložím rovno do slovenčiny/: Buď to rob s vášňou alebo to nerob vôbec.

Všetky naše baby v Lemone prešli niekoľko-týždňovým dôkladným a vyčerpávajúcim školením, aby bol zachovaný jednotný systém výučby a aby som sa mohla aj naďalej chváliť kvalitným a profi obsadenstvom. Lemonky mi pomáhajú so všetkým možným, naši klienti a ich progres sú pre nás prioritou číslo 1. 

Vieme, že v takejto konkurencii jazykoviek je potrebné byť naozaj top a zameriavať sa na každého klienta do detailov. Úprimne - nám to príde prirodzené a ja verím, že výsledky sú vidieť. V práci však nepoľavujem ani keď všetko ide ako má. V mojej hlave sa ešte nachádza poriadna kopa nápadov, ktoré verím, budú adekvátne ocenené, keď uzrú svetlo sveta!♡

Čo-to si o nás môžete prečítať kade-tade, ale zo starších interviews so mnou napríklad tu:).

Verím, že som vás navnadila na učenie sa anglického jazyka u nás – a ak áno, prezrite si našu aktuálnu ponuku a vidíme sa v našom krásnom útulnom Lemone alebo aj online.

Vaša Lucy

Referencie od klientov

Evka

Ahoj Betka, ja som mala samostatnú hodinu s Rebekou, fakt sa mi páčila:). Má skvelú angličtinu a taktiež mala pripravenú hru, ktorú sme hrali spolu: povie mi situáciu a mám povedať, čo sa dialo predtým. Vzájomne doplňujeme vety, to bolo super! Pýtala som sa aj ostatných, všetci sú s ňou OK, hodina bola živá a aktívna. Páčila sa im rovnako ako Eliška. Ďakujeme za novinky v lektorkách a držíme palce

Ivka

Chcem vam, celemu Lemonu najviac podakovat za vsetko!!! Dokazali ste za necele dva mesiace neuveritelnu uzasnu vec, viem aka je praca s P. a viem, ako mu tazko idu jazyky (ano, aj slovensky:)). Vy ste nedokazali P. iba pripravit na reparat, Lemon mu ukazal aj dolezitost potreby cudzieho jazyka, a to, ze pokial sa pripravuje, moze sa posuvat. Este raz najvacsia vdaka! Ale to neznamena, ze nepokracujeme:)))! Hned ako budeme vediet blizsi harmonogram P., ideme dalej. Krasny den prajem.

Romana

Najlepší kurz na svete! Vyhovuje mi, akou konverzačnou metódou sú vedené hodiny. Veľakrát ma po kurze bolí brucho od smiechu!:D

Majo

Áno, som veľmi spokojný. Bol to môj prvý kurz v Lemone a určite chcem ísť na ďalší. Najviac sa mi páčilo, že to je viac o konverzácii a nie o bezvýznamnom vypĺňaní cvičení v pracovnom zošite. Mal som problém s rozprávaním ale už sa to zlepšilo.

Simona

Vždy som spokojná, všeobecne k vám rada chodím, baví ma to u vás a najviac sa teším na cappuccino:D

Zuzka

S kurzom som bola veľmi spokojná, páči sa mi spôsob vedenia hodín, hlavne to, že človek ako ja, so strachom povedať niečo v angličtine si ani neuvedomí ako a hovorí. Lektorky dokážu navodiť perfektnú atmosféru a naučiť zábavným a nenásilným spôsobom novú slovnú zásobu.

Roman

Veľký priestor na rozprávanie, nové odborné pojmy, opakovanie slovíčok z minulej hodiny - som spokojný

Evka

Ahoj Betka, ja som mala samostatnú hodinu s Rebekou, fakt sa mi páčila:). Má skvelú angličtinu a taktiež mala pripravenú hru, ktorú sme hrali spolu: povie mi situáciu a mám povedať, čo sa dialo predtým. Vzájomne doplňujeme vety, to bolo super! Pýtala som sa aj ostatných, všetci sú s ňou OK, hodina bola živá a aktívna. Páčila sa im rovnako ako Eliška. Ďakujeme za novinky v lektorkách a držíme palce