Prevratné Lemonovinky! 18. júna 2021


Tak čo, kamaráti, ako sa máte?

DOBRE STE SPRAVILI. V Lemone sa totiž dejú veľké zmeny!

Niečo končí, niečo začína a my sme sa rozhodli spraviť nový krok smerom k slobode, a nemáme tým teraz na mysli vlastnú vakcinačnú kampaň. Po takmer roku a pol fungovania "otvorené-zatvorené, prezenčne-online-kombinovane, v tejto učebni áno-v tých menšej nie, ty môžeš vojsť-ty, zachrípnutý, radšej nie" sme sa rozhodli ukončiť tento chaos, využiť neuveriteľné množstvo skúseností z výučby čisto online a z Lemonu definitívne spraviť ONLINE ZÁŽITKOVÚ JAZYKOVKU pre slovenský a český trh. Vy, ktorí nás poznáte viete, že náš prístup aj výučba sú ďaleko-vysoko nad priemerom a a tento štandard nižšie nikdy nepôjde.

To však nie je všetko! Pre Bratislavu, v ktorej náš krásny Lemon sídlil krásnych osem rokov, si vám dovoľujeme predstaviť aj náš nový koncept pre individuálnych klientov, ktorí skrátka na osobný kontakt dopustiť nedajú.  Čo poviete na lekciu lemon angličtiny pri káve na náš účet v krásnom spriatelenom Baudelaire bare v centre BA? Ako vám znie poobedná prechádzka v starom meste so zastávkou na angličtinu pri káve☕? Dosť dobre, že?

Len pre poriadok ešte doplním rovno sem, že výučba vo firmách bude aj naďalej prebiehať podľa dohody - online aj osobne (v BA). 

Vážení a milí, dúfam, že sa tešíte s nami, ďakujeme vám za vašu doterajšiu aj odterajšiu podporu a ku koncu môjho dnešného slohu by som vám ešte rada dala do pozornosti našu LETNÚ PONUKU: Letná prípravka aj Perfektné konverzačky, oba kurzy v trvaní 5 týždňov začínajú už 29.júna, takže hopšup obsadiť si svoje miestečko v našich malých skupinkách!

Priatelia, verím, že si z našej ponuky vyberiete to pravé citrónové pre seba a budete spokojní ako vždy.

Majte krásne a pohodové letné dni,

Lucy (LuSEA)