Individuálky

Individuálky


Vy si určíte cieľ, my Vás otestujeme, vyspovedáme a navrhneme postup, všetko ostatné je iba na Vás. V Lemone alebo ONLINE.

Zdieľať

termíny

podľa dohody

malý balík

10 lekcií

veľký balík

20+1 lekcia grátis

Cena/60min

30 Eur

Cena

300€

Chcete, aby sa lektorka venovala 60 minút iba Vám? Aby sa na hodinách robilo to, čo si želáte Vy? Nechcete sa prispôsobovať tempu ani termínom vyhovujúcich iným? V poriadku, toto je Váš kurz.

Vy si určíte cieľ, my Vás otestujeme, detailne vyspovedáme, vyzistíme vaše predstavy a následne navrhneme postup. Ostatné je iba na Vás – intenzita, obsah a viac-menej aj termíny:). Čaj a kávička v príjemnom prostredí Lemonu sú samozrejmosťou:).

ZAČNEME OPRAVOU VÁŠHO VSTUPNÉHO TESTU A MENŠOU INVESTIGATÍVOU:

 • vyhovuje vám spôsob výučby pohodový, konverzačnejší alebo skôr prísny?
 • želáte si robievať readingy, videjká, konverzačky, hry, diktáty, extra domáce úlohy?
 • Máte akúkoľvek inú špeciálnu požiadavku? Na všetkom sa vopred dohodneme.


NÁSLEDNE VÁM PONÚKNEME NAJVHODNEJŠIU VOĽBU PRE VÁS:

 • výučbu všeobecnej angličtiny našou vlastnou zábavnou konverzačnou Lemon metódou, kde si zlepšíte slovnú zásobu, plynulosť hovorenia, porozumenie a promptnú interakciu
 • pokročilé konverzácie na zlepšenie Vašej plynulosti, interakcie a ešte väčšej slovnej zásoby
 • preberanie konkrétnych častí gramatiky, v ktorých máte medzery 
 • prípravu na konkrétne udalosti, ktoré Vás čakajú - pohovor, skúšky, testy, prezentácie ai.
 • iné - špecifické zameranie podľa Vašej pracovnej oblasti (vyžiadajte si cenovú ponuku)

NIEČO VIAC O ONLINE VÝUČBE:

Prvotným dôvodom Skype Individuálok bolo, aby ste nerušili hodiny keď ste PN, alebo musíte byť doma, lebo čakáte kuriéra. Postupne sa však tých dôvodov začalo vynárať snáď aj milión - treba byť doma s deťmi, vonku strašne leje, alebo jednoducho už dopredu viete, že by ste k nám nestíhali dobehnúť z práce, nebývate v Bratislave či dokonca ani na Slovensku...alebo aj bývate, ale jednoducho sa vám nechce vychádzať z domu či utekať z roboty. Alebo si skrátka chcete bez akýchkoľvek výhovoriek vychutnať svoju English lesson v kľude a pohode doma na gauči v teplákoch so svojou šálkou rannej kávy. 

Ak ste sa v tomto popise našli, a neverím, že nie:), ponúkame vám našu - už viac ako 7 rokov - najpopulárnejšiu verziu individuálok - online cez Skype, a to v dvoch alternatívach:  

1. Bez obrazu

Vaša lekcia bude odučená úplne (nad)štandardne cez Skype bez kamerky – a je to úplne super:)! Okrem pohodlia a časovej úspory majú tieto  online lekcie, samozrejme, úplne inú prioritnú pridanú hodnotu: je to naozaj skvelá skúsenosť telefonovať priamo po anglicky, nakoľko je pre každého oveľa ťažšie, keď nemôže čítať z pier, keď nevidí ako sa lektorka tvári a teda si nevie okamžite vydedukovať, či veta, ktorú práve hovorí, je (ne)správna atď., skrátka - výborná simulácia skutočného English-speaking prostredia. 

Avšak práve toto je obrovská výhoda Skajpovej lekcie - prekonávanie bloku či stresu z hovorenia po anglicky s cudzími ľuďmi, keď ich nevidíte a reč rukami-nohami vám nepomôže, musíte sa vyjadriť sami pekne verbálne. Samozrejme treba zdôrazniť, že s lemonovskými lektorkami sa budete viac smiať ako stresovať:). Respektívne, stresovať budete maximálne tak pred prvou lekciou, potom už nie:).

Hodina vyzerá rovnako ako keby bola u nás, čiže aj klient aj lemonka majú k dispozícii všetko to, čo používajú na hodine, a idú klasicky podľa našich štandardných postupov a podľa želania študenta, všetko samozrejme dopredu vykomunikované a dohodnuté. Lektor vám priamo do četovacieho okienka napíše každé nové slovíčko, ktorému nerozumiete, vieme si posielať súbory s článkami či prekladovými vetami alebo čímkoľvek, čo na vašich hodinách bežne využívate.

2. S obrazom 

Chápeme však, že pre mnohých z vás je obraz pri komunikácii veľmi dôležitý, že to pre vás znamená menej stresu, viac "osobného" kontaktu, že potrebujete tú lektorku vidieť, aby ste vedeli, ako sa tvári, aby ste boli viac uvoľnení... OUKEJ, dobre, náš zákazník, náš pán!:) Áno, vidíme v tom výhody aj my - závisí to od typu človeka, čo kto preferuje a ak vám je príjemnejšia táto možnosť, máte ju mať!:)

DOPLŇUJÚCE INFO K CENÁM:

 • Klienti od 10 do 18 rokov majú 20% zľavu z ceny Individuálok. Mladšie deti neučíme.
 • Ku kurzu odporúčame priplatiť výučbovú appku Wocabee.
 • Zľavy na kurzy sa nikdy nesčítavajú, taktiež sa neuplatňujú spätne.
 • K cene kurzu sa pripočítava Lemon učebnica 10 Eur, iná učebnica - bežná trhová cena.
 • Možnosť absolvovať samostatnú hodinu bez zakúpenia balíka, cena 40 Eur/60min.
 • Naši aktuálni skupinoví klienti majú možnosť sporadicky si objednať samostatnú individuálku za nezvýšenú cenu aj bez kúpy celého balíka.

Nenašli ste odpovede na to, čo Vás zaujíma? Napíšte nám mejl a rady Vám ochotne zodpovieme Vaše otázky: lemon@lemon-school.sk.

Podobné kurzy