Perfektné konverzačky

Perfektné konverzačky


Chcete speakovať ale neviete, kde a ako začať? Toto je váš 10 hodinový kurz! Tentokrát pokročilá úroveň a kopec srandy online.

Zdieľať

intenzita

60min 1x týždenne

trvanie

10 hodín

deň

streda

čas

17:30-18:30

1. turnus

od 27.9.

2. turnus

od 4.10.

Cena

110€

Naša vlastná ÚPLNE NOVÁ lemonovská miniučebnica plná zaujímavých tém s asi miliónom konverzačných otázok je zárukou hodín plných debát, smiechu a v konečnom dôsledku možnože aj rozširovania obzorov:). Lemonky sa na hodinách striedajú, takže o rôzne prízvuky a spôsoby vedenia lekcie je postarané, no a nudu u nás -už klasicky- nečakajte.

Perfektné konverzačky ONLINE sú určené tým, ktorí sa chcú zamerať na plynulé rozprávanie a majú už nejakú slovnú zásobu i gramatiku na vyjadrenie svojich názorov k rôznym bežným témam, chcú na sebe popracovať či prirodzeným spôsobom si zlepšiť svoj verbálny prejav a schopnosť promptne reagovať, zväčšiť slovník a naučiť sa nové frázy či moderné výrazy zo zaujímavých tém rôznych oblastí. Hodiny sú vedené čisto v angličtine, pohodovým tempom s kopou srandy, nie je sa čoho báť:). 

Otvárame skupinky POKROČILEJ ÚROVNE, v intenzite 1x týždenne, trvaní 10 hodín, online. Keďže je to kurz konverzačný, nebudeme v ňom bazírovať na gramatických detailoch, no pre čo najrovnomernejšie skupinky, a teda aj váš plnohodnotný zážitok a efektivitu kurzu, budete do správnej úrovne zaradený na základe nášho Vstupného testu.

Kurz Perfektné konverzačky nie je vyučovaný Lemon metódou.

Lemonize your life, priatelia, a my sa na vás tešíme už teraz! Počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť (malosť:D) skupiniek, takže obsaďte si svoje miesto, kým ešte je!

Ku kurzovnému sa pripočítava e-učebnica v pdf 5 Eur.


Podobné kurzy