Perfektné konverzačky

Perfektné konverzačky


Chcete speakovať ale neviete, kde a ako začať? Toto je váš 15 hodinový kurz! Tentokrát pokročilá a stredne pokročilá úroveň a kopec srandy online.

Zdieľať

intenzita

60min 1x týždenne

trvanie

15 hodín

od-do

22.5. - 28.8.2024

kedy

stredy 17:30

Cena

165€

Perfektné konverzačky ONLINE sú určené tým, ktorí sa chcú zamerať na plynulé rozprávanie a majú už nejakú slovnú zásobu i gramatiku na vyjadrenie svojich názorov k rôznym bežným témam, chcú na sebe popracovať či prirodzeným spôsobom si zlepšiť svoj verbálny prejav a schopnosť promptne reagovať, zväčšiť slovník a naučiť sa nové frázy či moderné výrazy zo zaujímavých tém rôznych oblastí. Hodiny sú vedené čisto v angličtine, pohodovým tempom s kopou srandy, nie je sa čoho báť:). 

Aktuálne otvárame skupinku POKROČILEJ ÚROVNE a STREDNE POKROČILEJ ÚROVNE, obe v intenzite 1x týždenne, trvaní 15 hodín (60min), online. Keďže je to kurz konverzačný, nebudeme v ňom bazírovať na gramatických detailoch, no pre čo najrovnomernejšie skupinky, a teda aj váš plnohodnotný zážitok a efektivitu kurzu, budete do správnej úrovne zaradený na základe nášho Vstupného testu.

Kurz Perfektné konverzačky nie je vyučovaný Lemon metódou.

Lemonize your life, priatelia, a my sa na vás tešíme už teraz! Počet miest je obmedzený vzhľadom na veľkosť (malosť:D) skupiniek, takže obsaďte si svoje miesto, kým ešte je! V prípade vo+ného miesta možnosť dostäpiť aj za behu.

Ku kurzovnému sa pripočítava e-učebnica (pdf) v cene 5 - 15 Eur (podľa konkrétnej učebnice) alebo 0 Eur, ak je to voľne stiahnuteľná - nie naša:).


Podobné kurzy