Lemon trimester: všeob. angličtina

Lemon trimester: všeob. angličtina


Kurz všeobecnej angličtiny našou zábavnou konverzačnou metódou vyučovaný online. Dostúpenie do kurzu možné kedykoľvek.

Zdieľať

intenzita

60min 2x týždenne

dĺžka kurzu

24 lekcií**

najbližšie

od 10.4.2024

dni a časy

rôzne*

Cena

264€

* po odoslaní nezáväznej prihlášky budete vyzvaní k vyplneniu Vstupného testu, na základe ktorého vám povieme konkrétne termínové možnosti podľa vašej úrovne.

** aktuálny turnus začínajúci v apríli 2024 bude skrátený do konca júna na 21 lekcií, školné adekvátne.


Ak hľadáte neobyčajný skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu z klasických učebníc, kde vás nebude pätnásť v skupine, kde sa netrávi hodina písaním cvičení, kde sa lektorka venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná veselá a pohodová atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne prirodzene kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov online našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym kreatívnym konceptom vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – obrovskú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a rozvíjanie samostatných kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, (iba) ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z najrôznejších oblastí, kreatívne body na každej druhej lekcii, zaujímavé domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

Naše lemon učebnice sú apdejtované každý rok, takže reálna príprava do súčasného života je zaručená:). Lemonky sa na hodinách striedajú, čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo. 

 

Oficiálne osvedčenie o absolvovaní kurzu vám na žiadosť s radosťou vystavíme po úspešnom ukončení každej úrovne!

Odhodlajte sa aj vy a doprajte si super angličtinu z komfortu vášho gauča ONLINE 2krát týždenne pod profesionálnym vedením našich milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež.

Nástup/dostúpenie do prebiehajúceho kurzu je možné aj po začatí kurzu, ak sa hodíte úrovňou, ak je tam voľné miesto a prispôsobíte sa termínu.

K cene kurzovného sa prirátava naša elektronická Lemon učebnica v pdf formáte (15 Eur) a výučbová appka (9 Eur). 

  • Výučba pre nový kurz ZAČIATOČNÍKOV sa začne ihneď, ako sa nazbiera dostatočný počet uchádzačov na termín: pondelok+streda 17:30-18:30 

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kľudne nás kontaktujte TU či mejlom Betke na: lemon@lemon-school.sk

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás. Naše kurzy sú návykové!:))

Vaše Lemonky

Výučbu sme pre vyššiu
efektivitu a záživnosť
lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • kreatívne body na každej druhej lekcii
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
Podobné kurzy