Lemon trimester: všeob. angličtina

Lemon trimester: všeob. angličtina


Kurz všeobecnej angličtiny našou zábavnou konverzačnou metódou vyučovaný online. Dostúpenie do kurzu možné kedykoľvek.

Zdieľať

Intenzita

60min 2x týždenne

Dĺžka štúdia

24 lekcií

Termíny

rôzne

Najbližšie

od 3.10.2022

Cena

240€

Ak hľadáte skupinkový kurz angličtiny, kde sa nebudete nudiť, kde do vás nebudú lektori hustiť starú nepoužívanú angličtinu z klasických učebníc, kde vás nebude pätnásť v skupine, kde sa netrávi hodina písaním cvičení, kde sa lektor venuje naozaj každému, kde vládne vždy príjemná veselá a pohodová atmosféra, kde sa učíte všetko, no hlavne prirodzene kecať, čítajte ďalej:).

Výučba v malých skupinkách do 6 študentov online našou vlastnou zábavnou konverzačnou metódou LEMON s originálnym konceptom vám poskytne všetko, čo pre naučenie sa jazyka potrebujete – obrovskú slovnú zásobu okamžite aplikovanú v konverzácii, samostatnú tvorbu otázok a kreatívnych odpovedí, nácvik dialógov reálnych situácií, ústne preklady viet využiteľných v praxi, kvantá anglických fráz a užitočných výrazov z najrôznejších oblastí, kreatívne domáce úlohy a ako bonus množstvo zábavy na hodine!

Naše lemon učebnice sú apdejtované každý polrok, takže reálna príprava do súčasného života je zaručená:). Lemonky sa na hodinách striedajú, čo vám ponúka skvelú možnosť naučiť sa rozumieť rôznym prízvukom a tempám reči a zabezpečí rôznorodosť a záživnosť lekcií naozaj dlhodobo.

Odhodlajte sa aj vy a doprajte si super angličtinu z komfortu vášho gauča ONLINE 2krát týždenne pod profesionálnym vedením milých a skúsených veselých lemoniek. Kvalita zaručená, makačka a sranda tiež.

Nástup/dostúpenie do prebiehajúceho kurzu je možné kedykoľvek, ak sa hodíte úrovňou, je tam miesto a vyhovuje vám termín.

K cene kurzovného sa prirátava elektronická Lemon učebnica v pdf formáte a výučbová appka.

Tešíme sa na vás, tešte sa na nás.  

Vaše Lemonky

Výučbu sme pre vyššiu
efektivitu a záživnosť
lekcií doplnili o:

  • úvodné anglické hry na rozcvičenie sa a rozprúdenie nálady na úvod
  • "prácu" cez vzdelávacie appky, vďaka čomu majú všetci klienti možnosť súťažiť v rôznych kvízoch na aktuálne témy a overovať si tak priebežne svoj progres v angličtine
  • krátke zaujímavé videá zamerané na porozumenie (neuznávame veľmi tie staré old-schoolové listeningy z CD-čiek z 90tych rokov:))
  • každý náš kurz tiež obsahuje jednu hodinu čisto anglickej konverzačky na vopred dohodnutú zaujímavú tému
  • možnosť precvičovania si učiva prostredníctvom domácich úloh a rôznych doplňovacích či spájacích cvičení a hier cez skvelú mobilnú appku Wocabee, vďaka ktorej sa pri hraní s telefónom doma môžete aj učiť to, čo sa preberalo na hodinách
  • no a každý kurz ukončíme školským screenshotovým fotením na pamiatku♡
Podobné kurzy