Individuálky online

Individuálky online


Super lekcie cez SKYPE patria už viac ako 7 rokov medzi najpopulárnejšie kurzy medzi náročnými i lenivými:). S obrazom alebo bez - ako si želáte.

Zdieľať

termíny

podľa dohody

malý balík

10 lekcií

veľký balík

20+1 lekcia grátis

cena/60min

30 Eur

Cena

300€

Prvotným dôvodom Skype Individuálok bolo, aby ste nerušili hodiny keď ste PN, alebo musíte byť doma, lebo čakáte kuriéra. Postupne sa však tých dôvodov začalo vynárať snáď aj milión - treba byť doma s deťmi, vonku strašne leje, alebo jednoducho už dopredu viete, že by ste k nám nestíhali dobehnúť z práce, nebývate v Bratislave či dokonca ani na Slovensku...alebo aj bývate, ale jednoducho sa vám nechce vychádzať z domu či utekať z roboty. Alebo si skrátka chcete bez akýchkoľvek výhovoriek vychutnať svoju English lesson v kľude a pohode doma na gauči v teplákoch so svojou šálkou rannej kávy. 

Ak ste sa v tomto popise našli, a neverím, že nie:), ponúkame vám našu - už viac ako 7 rokov - najpopulárnejšiu verziu individuálok - online cez Skype, a to v dvoch alternatívach:  

1. Bez obrazu

Vaša lekcia bude odučená úplne (nad)štandardne cez Skype bez kamerky – a je to úplne super:)! Okrem pohodlia a časovej úspory majú tieto  online lekcie, samozrejme, úplne inú prioritnú pridanú hodnotu: je to naozaj skvelá skúsenosť telefonovať priamo po anglicky, nakoľko je pre každého oveľa ťažšie, keď nemôže čítať z pier, keď nevidí ako sa lektorka tvári a teda si nevie okamžite vydedukovať, či veta, ktorú práve hovorí, je (ne)správna atď., skrátka - výborná simulácia skutočného English-speaking prostredia. 

Avšak práve toto je obrovská výhoda Skajpovej lekcie - prekonávanie bloku či stresu z hovorenia po anglicky s cudzími ľuďmi, keď ich nevidíte a reč rukami-nohami vám nepomôže, musíte sa vyjadriť sami pekne verbálne. Samozrejme treba zdôrazniť, že s lemonovskými lektorkami sa budete viac smiať ako stresovať:). Respektívne, stresovať budete maximálne tak pred prvou lekciou, potom už nie:).

Hodina vyzerá rovnako ako keby bola u nás, čiže aj klient aj lemonka majú k dispozícii všetko to, čo používajú na hodine, a idú klasicky podľa našich štandardných postupov a podľa želania študenta, všetko samozrejme dopredu vykomunikované a dohodnuté. Lektor vám priamo do četovacieho okienka napíše každé nové slovíčko, ktorému nerozumiete, vieme si posielať súbory s článkami či prekladovými vetami alebo čímkoľvek, čo na vašich hodinách bežne využívate.

2. S obrazom 

Chápeme však, že pre mnohých z vás je obraz pri komunikácii veľmi dôležitý, že to pre vás znamená menej stresu, viac "osobného" kontaktu, že potrebujete tú lektorku vidieť, aby ste vedeli, ako sa tvári, aby ste boli viac uvoľnení... OUKEJ, dobre, náš zákazník, náš pán!:) Áno, vidíme v tom výhody aj my - závisí to od typu človeka, čo kto preferuje a ak vám je príjemnejšia táto možnosť, máte ju mať!:)


  • Dôležité: Všetky praktické informácie a detaily o postupoch a obsahu kurzov si prosím prečítajte v: INDIVIDUÁLKY

Podobné kurzy