Lemon home (e-kurz)

Lemon home (e-kurz)


Mesačný e-kurz s Lucy, pri ktorom sa môžete učiť kedy a kde chcete!

Zdieľať

termín

8.-26.2.2021

trvanie

15 prac. dní

úroveň

stredná

Cena

25€

Milí priatelia, dovoľte, aby som vám s radosťou i hrdosťou predstavila najnovší prírastok do rodiny unikátnych lemonovských kurzov, naše najmladšie citrónča: e-kurz Lemon Home!

Keďže mnohí z vás angličtinu naozaj potrebujú alebo chcú, no z akéhokoľvek dôvodu im výučba v jazykovej škole ani pravidelnou online formou nevyhovuje, pripravila som si pre vás tento skvelý kurz. Lemon Home bude prebiehať formou zasielania mejlov s dennou dávkou učiva, ktoré som pre vás systematicky rozpracovala tak, aby výsledok bol efektívny a celý kurz vás bavil! Každý pracovný deň vás na vašich mejloch budú čakať materiály odo mňa, na našom súkromnom IG účte budete mať k dispozícii videá s vysvetleniami a cvičeniami, plus raz týždenne spolu absolvujeme /nepovinné/ LIVE stretnutie (nahrávané), na ktorom sa budeme baviť o všetkom, čo vám nie je jasné. Výsledkom tohto kurzu bude vaša radosť z ovládania kopy gramatických záležitostí, pričom tempo i čas výučby si volíte vy sami podľa toho, ako vám vyhovuje. Chcete sa učievať po večeroch? Je to na vás. Máte každý deň čas inak? Bez problémov - je to len a len na vás!

Prvý turnus (presunutý na FEBRUÁR 2021) bude venovaný téme PREDPRÍTOMNÝ ČAS a ak budete svedomití, tak v tomto kurze sa ho NAOZAJ, ale že NAOZAJ naučíte prirodzene používať. To chcete, že? A nebude to ani bolieť! Pozrieme sa naň zo všetkých možných strán, uhlov a pohľadov, zapojíme všetky vaše typy vnímania a prijímania vedomostí a spolu to dáme!

  • príjemná a zábavná systematická výučba s týždennými cieľmi formou denného prídelu materiálov
  • obrovské množstvo informácií, ktoré s vami budem postupne zdieľať
  • kopec cvičení s neskôr dodaným kľúčom na odkontrolovanie
  • kreatívne výzvy a úlohy
  • live videá, ktoré budú nahrávané, takže pozrieť si ich taktiež môžete aj po živom vysielaní
  • a to všetko s časovou flexibilitou – je len na vás, kedy si nastavíte čas na štúdium

Verím, že vytvoríme skvelú skupinku a malú offline-online komunitu.

Náš prvý E-kurz Lemon Home: FEBRUÁR začína v kratšej, 3-týždňovej verzii a so skvelou uvádzacou cenou.

Budem sa na vás tešiť, priatelia!    


Lucy

Podobné kurzy