Lemon home Predprítomný čas (e-book)

Lemon home Predprítomný čas (e-book)


Krásny samoštudijný e-book, vďaka ktorému sa môžete učiť kedy a kde chcete! Z autorskej dielne od Lucy.

Zdieľať

trvanie rozpracované na

15 dní

úroveň

stredná

Cena

39€

Milí priatelia, naše najmladšie citrónča: e-kurz Lemon Home má za sebou svoju premiéru, ktorá -podľa ohlasov prvých desiatok účastníkov i môjho názoru- dopadla fantasticky! 

Keďže mnohí z vás angličtinu naozaj potrebujú alebo chcú, no z akéhokoľvek dôvodu im výučba v jazykovej škole ani pravidelnou online formou nevyhovuje, pripravila som si pre vás tento skvelý kurz. Lemon Home prebieha formou samoštúdia z mojich TROCH autorských e-bookov s ODDU: odporúčanou dennou dávkou učiva:), ktoré som pre vás systematicky a úplne detailne rozpracovala tak, aby výsledok bol efektívny a celý kurz vás bavil! 

Výsledkom tohto kurzu bude vaša radosť z ovládania kopy gramatických záležitostí, pričom tempo i čas výučby si volíte vy sami podľa toho, ako vám vyhovuje. Chcete sa učievať po večeroch? Je to na vás. Máte každý deň čas inak? Bez problémov - je to len a len na vás!

Prvý e-kurz Lemon Home je venovaný téme PREDPRÍTOMNÝ ČAS a ak budete svedomití, tak v tomto kurze sa ho NAOZAJ, ale že NAOZAJ naučíte používať. To chcete, že? A nebude to ani bolieť! Pozrieme sa naň zo všetkých možných strán, uhlov a pohľadov, zapojíme všetky vaše typy vnímania a prijímania vedomostí a spolu to dáme!

  • príjemná a zábavná systematická výučba formou dennej dávky učiva spracovanej do troch krásnych autorských e-bookov
  • obrovské množstvo ľudsky vysvetlených informácií, ktoré s vami budem postupne zdieľať
  • viac ako 450 prekladových viet s kľúčom na odkontrolovanie
  • záverečný testík s návodom na vyhodnotenie pre vaše sebazhodnotenie a potešenie
  • a to všetko s časovou flexibilitou – je len na vás, kedy si nastavíte čas na štúdium

Verte, že neoľutujete, priatelia! Prajem vám krásny deň! Lucy

PRVÉ FEEDBACKY OD PRVÝCH ABSOLVENTOV

  • Ahoj Lucy, ďakujem, že si vymyslela tento super kurz, kedy štúdium nie je viazané časom. Kniha je fantastická. Nikde som nenašla takto jednoducho vysvetlenú gramatiku, a hlavne všetko mám teraz pokope. Je to perfektne premyslené a vymyslené:). Vidieť, že veľmi dobre chápeš ako sa človek učí cudzí jazyk a máš dar nekomplikovat zbytočne vysvetľovanie:) a úplne topka je slovná zásoba:).

  • Milá Lucy, to ja ďakujem TEBE za tak skvelý materiál, ktorý mám a s ktorým budem aj naďalej pracovať. Mne to dalo veľa a aj doma si na mne všimli pokrok, keďže som sa vždy snažila niečo použiť. Nie vždy to bolo celkom správne, ale zlepšujem sa:). Pre mňa tam bolo asi milión nových slovíčok, čo sa ešte musím doučit, ale veľmi rada sa prihlásim na pokračovanie, hneď ako bude v ponuke. So mnou určite treba rátať:). Ešte raz ďakujem a teším sa na pokračovanie.

  • E-book super vyskladaný, moderný, fresh a zároveň nadupaný informáciami, určite predávaj ďalej:). Pre mňa kurz splnil, čo som očakávala, veľa info, zopakovanie, veci na jednom mieste za prijateľnú sumu. Celkovo som sa v Lemone naučila úplne inak rozmýšľať o angličtine, takže len tak ďalej:).

  • Kurz je super, ja som úplne nadšená. Je toho fakt veľa (to mal byť kompliment:), ale našla som si systém a učím sa každý deň presne ako si to rozdelila. Čo sa týka e-booku - naozaj jednoducho vysvetlené veci a pre mňa aj kopec noviniek - a to som si myslela, že tento čas ovládam:). Super vety, riadne som sa nasmiala, ďakujem fakt moc a teším sa na tvoj ďalší ekurz!


Podobné kurzy