Lemon Home Podmienky (e-book)

Lemon Home Podmienky (e-book)


Krásny samoštudijný e-book, vďaka ktorému sa môžete učiť kedy a kde chcete! Z autorskej dielne od Lucy.

Zdieľať

trvanie rozpracované na

5-6 dní

úroveň

stredná

Cena

17€

Milí kamaráti, 

s obrovskou radosťou vám predstavujem naše NOVÉ najmladšie citrónča: druhý krásny samoštudijný e-book Lemon Home s dlho žiadanou (a veru i prepotrebnou:) témou PODMIENKY.

Na rozdiel od väčšiny študentov angličtiny ja považujem podmienky za veľmi ľahkú gramatickú tému, dokonca je moja najobľúbenejšia, no a v tomto e-booku som vám ich rozpísala a vysvetlila do najmenších detailov a verte mi, že som doň vložila všetky svoje vedomosti i radosť z písania!:)

V jednom krásnom e-booku vám ponúkam kopec informácií podaných jednoducho, ľudsky a veselo: lopatistické vysvetľovačky, zábavné prekladačky a zapamätateľné príklady, vďaka ktorým sa vám už podmienky fakt nebudú viac motať!

Prvá, druhá, tretia a nultá podmienka + záverečný testík sa na vás tešia v novom farebnom e-booku rozpracovanom na samoštúdium počas 5-6 dní.

  • príjemná a zábavná systematická výučba formou dennej dávky učiva spracovanej v krásnom autorskom e-booku
  • množstvo ľudsky vysvetlených informácií, ktoré vám podávam polopatisticky (a po slovensky)
  • 150 prekladových viet s kľúčom na odkontrolovanie
  • záverečný testík pre vaše sebazhodnotenie a potešenie
  • a to všetko s časovou flexibilitou – je len na vás, kedy si nastavíte čas na štúdium

Verte, že neoľutujete, priatelia! Prajem vám krásny deň! Lucy

ČO JE LEMON HOME?

Keďže mnohí z vás angličtinu naozaj potrebujú alebo chcú, no z akéhokoľvek dôvodu im výučba v jazykovej škole ani pravidelnou online formou nevyhovuje, pripravila som pre vás tieto skvelé e-booky. Lemon Home je forma samoštúdia z mojich autorských e-bookov (písaných v slovenčine) s ODDU: odporúčanou dennou dávkou učiva:), ktoré som pre vás systematicky a úplne detailne rozpracovala tak, aby výsledok bol efektívny a celý kurz vás bavil! 

Výsledkom tohto kurzu bude vaša radosť z ovládania kopy gramatických záležitostí, pričom tempo i čas výučby si volíte vy sami podľa toho, ako vám vyhovuje. Chcete sa učievať po večeroch? Je to na vás. Máte každý deň čas inak? Bez problémov - je to len a len na vás! 

PRVÉ FEEDBACKY OD PRVÝCH MAJITEĽOV PRVÉHO E-BOOKU LEMON HOME

  • Ahoj Lucy, ďakujem, že si vymyslela tento super kurz, kedy štúdium nie je viazané časom. Kniha je fantastická. Nikde som nenašla takto jednoducho vysvetlenú gramatiku, a hlavne všetko mám teraz pokope. Je to perfektne premyslené a vymyslené:). Vidieť, že veľmi dobre chápeš ako sa človek učí cudzí jazyk a máš dar nekomplikovat zbytočne vysvetľovanie:) a úplne topka je slovná zásoba:).

  • Milá Lucy, to ja ďakujem TEBE za tak skvelý materiál, ktorý mám a s ktorým budem aj naďalej pracovať. Mne to dalo veľa a aj doma si na mne všimli pokrok, keďže som sa vždy snažila niečo použiť. Nie vždy to bolo celkom správne, ale zlepšujem sa:). Pre mňa tam bolo asi milión nových slovíčok, čo sa ešte musím doučit, ale veľmi rada sa prihlásim na pokračovanie, hneď ako bude v ponuke. So mnou určite treba rátať:). Ešte raz ďakujem a teším sa na pokračovanie.

  • E-book super vyskladaný, moderný, fresh a zároveň nadupaný informáciami, určite predávaj ďalej:). Pre mňa kurz splnil, čo som očakávala, veľa info, zopakovanie, veci na jednom mieste za prijateľnú sumu. Celkovo som sa v Lemone naučila úplne inak rozmýšľať o angličtine, takže len tak ďalej:).

  • Kurz je super, ja som úplne nadšená. Je toho fakt veľa (to mal byť kompliment:), ale našla som si systém a učím sa každý deň presne ako si to rozdelila. Čo sa týka e-booku - naozaj jednoducho vysvetlené veci a pre mňa aj kopec noviniek - a to som si myslela, že tento čas ovládam:). Super vety, riadne som sa nasmiala, ďakujem fakt moc a teším sa na tvoj ďalší ekurz!

Podobné kurzy